Trasa w obu wariantach prowadzi przez najpiękniejsze rejony Gór Świętokrzyskich i Ponidzia. Uczestnicy przejadą obok wyjątkowych pomników natury, ruin zamków, klasztorów, a także przez zagubione wśród pól wsie i miasteczka. Trasa w przeważającej większości poprowadzi przez drogi szutrowe, leśne, wiejskie. Będzie piach, trochę dziur i płyty. Będzie przygoda. Trasę przygotowaliśmy tak, aby była dostępna dla każdego. W zależności od Twoich sił i chęci wybierz krótsze 250 lub dłuższe 500 km.

OPIS TRASY 500
Niecałe 500 km, prawie 4 tys. metrów przewyższenia i 25% asfaltu. Trasa wiedzie przez miasteczka i wsie, pola i łąki, lasy i parki. Uczestnicy przejadą przez Świętokrzyski Park Narodowy i 5 Parków Krajobrazowych. Opcja do zaprawionych w bojach ultramaratończyków lub tych, którzy chcą podjąć wyzwanie.

OPIS TRASY 250

Prawie 280 km, około 2,4 tys. metrów przewyższenia i 30% asfaltu. Trasa wiedzie przez miasteczka i wsie, pola i łąki, lasy i parki. Uczestnicy przejadą przez Świętokrzyski Park Narodowy i 3 Parki Krajobrazowe. Idealna dla początkujących ultramaratończyków lub tych, którzy chcą pojechać na spokojnie.

Przewiń do góry